Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok dohányos miért mondja a...

Sok dohányos miért mondja a még nem dohányzóknak ,hogy NEM SZABAD CIGIZNI?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember a saját kárán tanul.
2022. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nem a saját kárán
2022. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tudom, hogy én is hülyeséget csinálok.
2022. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Hát, ez olyan mint az alkoholista ismerősöm.

Mindig mondom neki, hogy stresszes napom volt, most lehúzok egy felest.

Erre mit mond? Áhh, nem szabad, az alkohol butít, a sírba visz, rosszat tesz. Mondja ezt csatak részegen.

Tudja ő is, hogy rosszat cselekszik. De kívánja, és nem tud ellentmondani a függőségének.

2022. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azert mert az ertelmesebbje felfogja hogy ez egy fuggoseg, es a fuggoseg nem egy jo dolog. nehez leszokni, mert a cigi nem csak lelki, hanem fizikai fuggoseget is okoz. es nem akarjak hogy mas is ilyen szar helyzetbe keruljon
2022. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert megbántuk, hogy rászoktunk. Érzünk egészségügyi bajokat ahogy felütik a fejüket és rájövünk, hogy hát igen, ez nem volt jó ötlet. És mivel mi már tudjuk, megpróbálunk más embereket megóvni ettől. Én már kétlem, hogy valaha is leteszem, de atttól még buzdítok mindenkit arra, hogy próbálkozzon.
2022. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!