Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ég le a 2. porlasztóm...

Miért ég le a 2. porlasztóm is? Nem bírná a liquidet? (Eleaf T80)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyik nap a zsebemben benyomódott a tűzgomb körülbelül 4-5mp-ig ami azt eredményezte hogy erős égett szag keletkezett mivel nem volt benne liquid. Megnéztem a vattát a porlasztóban és még fehér volt. Másnap kaptam egy kevés liquidet havertól, raktam a tankba, porlasztóra kb. 2cseppet. Ami a porlasztón volt, azt szépen ki is szívtam, aztán már csak égett a porlasztó. A liquidet felkapta, fogyik is olyankor belőle, viszont nem értem, hogy miért ég. Pár slukk után teljesen szénné égett a vatta. Hazaérve leengedtem a liquidet, porlasztó csere aztán feltöltöttem a tankot. Azóta is rossz, az új porlasztó is ég lefele ezzel a liquiddel. Olyan is volt, hogy egy 1,5mp-es slukk után a levegőztetőn erős füst jött ki (nem gőz). A porlasztót kiszedve, orrán-száján folyt a liquid a tankból, pedig nem kellene neki mivel olyankor záródnia kellene a porlasztó helyének. Ezelőtt heisenberget szívtam, 50pg/50vg alapba keverve. Tökéletesen lehetett vele dl-ezni. A kérdés, hogy mivel van a baj? Elnézést a fogalmazásban talált hibákért, a lényeg gondolom kivehető :D Aki tud segítsen benne!

2022. márc. 22. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Minding töltsd tele a tankot, ne csak cseppeket és szívás előtt hagyd egy kicsit felszívódni. Ha ezek megvoltak, javaslom ránézni arra h hány watton tolod, talán lejjebb venni.

Kétlem, hogy a liquid lenne a gond, bár az igaz, hogy nagyobb tankokba nagyobb vg-s liquideket szoktak használni, de az 50/50nek is működnie kéne.

2022. márc. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tank tele van mindig. Azzal oldódott meg, hogy 1napot állt az ec és megszívta magát a porlasztó. Szóval most már minden rendben.
2022. márc. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!