Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Juul-ba milyen liquid kell?

Juul-ba milyen liquid kell?

Figyelt kérdés

Kerestem neten, de nem igazán találtam.


Illetve ha már volt nektek akkor nyugodtan írjátok le a véleményeteket róla!


Meddig tartott, mennyire érte meg, milyen volt, stb..?



2022. márc. 22. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nikotin sós alaplével kevert aroma, de én sima nikotinos lötyit szoktam beletölteni, ami a normál ecigibe való.
2022. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Én a xanaxor porrá zúzom, feloldom ablakmosóban és azt töltöm bele. A második slukk után már elviselhető az íze és a világ is szebb lesz.
2022. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam amit a 2-es.Az hogy meddig tart a liquid mennyiségtől függ hogy mennyit csinálsz.Ha egy podra erted akkor meg a liquid erossegetol es hogy mennyit szivod.Otthon eri meg kikeverni,a dohanyboltos kesz liquidek nem jok allitolag illetve egy bizonyos erossegunel nagyobbat nem lehet kapni.Ha ujra valasztanom kene akkor viszont nem vettem volna juult,konnyu ez a podos modszer viszont egyre nehezebb beszerezni a podokat hozza,gyorsan merul vagy legalabbis az en hasznalatomhoz kepest,szval kb 2 ora folyamatos hasznalatot bir,es izre meg vannak jobb eck.Én 2 havonta veszek egy csomag podot ami 5k korul van.Liquidbol pedig ha keverek akkor csinalok egy orias adagot 8k bol ami kihuz 3 honapot.Ennek viszont az a hatranya hogy 3 honapig ugyanolyan izut hasznalok,es egy ido utan megunod+ az izet is gyengebbnek fogod erezni mert "hozza szoksz".
2022. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!