Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elf Bar kérdés?

Elf Bar kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még új nekem ez az elf bar dolog de ki szeretném próbálni. Szóval láttam hogy ezen az oldalon ( [link] lehet utánvéttel is rendelni, ez teljesen legaláis akkor? Már csak hogy dohányárunak számít vagy minek pontosan? Másik, hogy ha ugye megérkezik, elkezdem haszálni, és néha félre teszem ekkor folyamatosan merül és ilyenkor kéne tölteni vagy ekkor nem merül? Meg írja, hogy ha kifogy akkor ennek megfelelő helyre kell kidobni viszont fogalmam sincs hol vannak ilyen helyek, hova kell kiüríteni? Meg ez mennyire robbanékony dolog? Ennyire nem parázok, csak mondom még új ez a dolog és minden infót szeretnék róla tudni. Már olyantól aki használ ilyet igazából. Nagyon sok féle szimpatikus ízt láttam, ezek tényleg olyan intenzíven érezhetőek pl.ha cólást rendelek akkor cólást fogok szívni, mármint hogy a szaga lesz csak ilyen vagy az íz is? Bocs a sok kérdésért de érdekel minden róla.Kb ez lehet ilyen ízesített cigi utódja vagy hogy fogalmazzak :D.

-olyan válaszokat nem kérek, hogy minek cigizel, inkább egyél almát helyette stb..nem ilyen válaszokat várnék. :)

Előre is köszönöm. Főleg olyanok írjanak akik már használnak ilyet.



2022. márc. 26. 16:13
 1/7 anonim válasza:
3%
Az igazi kérdés az, hogy miért akarod magad belehajszolni egy függőségi viszonyba? Ez egy értelmetlen időtöltés. Nem leszel több tőle. Ellenben kialakul egy olyan szertartás iránti függőség, amitől nagyon nehéz megszabadulni. Következésképp nem kell belemenni.
2022. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Csak mondom, hogy a kólás például 5%-os nikotinnal van, az brutál erős.

Ha az egészet elszívod, olyan mintha 7-8 doboz cigit szívtál volna el. (a függőség már akár 1-2 szál után is kialakul!)

2022. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es látom hiába írtam hogy -olyan válaszokat nem kérek, hogy minek cigizel, inkább egyél almát helyette stb..nem ilyen válaszokat várnék. :)
2022. márc. 27. 17:24
 4/7 A kérdező kommentje:
érdemben szeretnék válaszokat, nem véleményeket...Í! ha nincs akkor kérlek ne írj inkább..
2022. márc. 27. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A nikotinmentestől biztos hogy nem alakúl ki semmilyen függőség. Valaki egyáltalán tud normális választ írni?
2022. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Csak akkor merul amikor hasznalod(szivod),Igen legalis, es dohanyarunak szamit,igen ki lehet dobni nem lobbanekony,ha colasat veszel akkor az ize es az illata is colas lesz
2022. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.köszi végre :D
2022. márc. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!