Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Két év mindennapos cannabis...

Két év mindennapos cannabis fogyasztás után nagyjából mennyi ideig mutatható ki a THC vizeletben?

Figyelt kérdés

Már 2 hete tiszta vagyok, előtte több mint két éven keresztül napi szintes volt a dolog (3-5g). Csak akkor engednek haza a pszichiátriáról, ha a vizeletminta szerint is kitisztult a szervezetem. Ez körülbelül mennyi időbe tellik ilyen fogyasztás mellett? (10-12% testzsír).

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 20. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichiátrián vagy akkor kérdezd meg a kezelőorvosodat, hogy mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban. Amúgy miért kerültél a pszichiátriára? Pszichés betegségre a fű nem szerencsés kombó általában.
2022. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Szociális fóbia és paranoia miatt kerültem be. Nagyjából a harmadik hét után tiszta voltam, három hónapot feküdtem bent. Köszönöm a válaszodat!
2022. jún. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!