Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás abbahagyás után...

Dohányzás abbahagyás után folyamatos az egészség javulása, vagy egy idő után megáll?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy 20 év múlva már halhatatlan élsportoló leszek.:)

Hanem ha érszűkületem van, az javul mondjuk 20%-ot aztán ott meg is áll?

Szóval némileg javul a közérzet, fizikai állapot, de teljesen már soha nem lesz jó? Vagy hogy kell elképzelni a regenerálódást?



2022. máj. 17. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy ideig javul, bár a folyamat nem lieneális akkor sem, aztán megáll, nekünk életatnon mondta a prof (ha ő csak kitalálta akkor én is hazudok most) hogy 10 év dohányzás után már soha nem fog a rák rizikó olyan szinte csökkenni mint egy nem dohányzó embernél, de lényegesen csökken, hónapról hónapra egyre jobban, és ugyan ez a javulás igaz mindenen szervre nézve is
2022. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az érszűkület nem múlik el magától. Aki azt mondta, nagy butaságot mondott. Arra kell gyógyszer.
2022. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!