Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-liquid kesernyés íz?

E-liquid kesernyés íz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő e-cigis vagyok, Joyetech eGo AIO készülékkel próbálkozok.

Mivel analóg töltött cigiről próbálok átállni e-cigire, erős 18 mg (50-50%) alaplevet vettem, illetve ehhez aromát, illetve 16 mg kész liquidet is beszereztem. A lötyi illata jó és erős, viszont mindnek kesernyés, gyenge íze van ha már a készülékkel szívom, füstje is alig van. A készüléket a javasolt 0,6 Ohm porlasztóval használom. Ez a magas nikotintartalom miatt lehet? Vagy ratyi lehet a liquid/aroma? Vagy a készülékkel lőttem ennyire messze? (videókat néztem róla, közel sem úgy teljesít nálam ez a ketyere)



2022. máj. 17. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen készülékem van. Ízre jó volt, a füst is jó volt, de nekem, bármit csináltam, köpte vissza a lötyit a számba.
2022. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem ez volt a kérdés.
2022. máj. 17. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
"Vagy a készülékkel lőttem ennyire messze?" De ez is volt a kérdés. Maga a készülék sem jó.
2022. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De a válaszod szerint a készülék nálad jól működött, ergo ha nem gyárihibás akkor a készülék gondját kilőhetjük az alap problémám esetén.

Értem, hogy köpködött a tiéd, ami miatt lehet azt mondani, hogy nem az igazi a készülék, de a keserű ízt nem magyarázza.

De ha már ugyanaz a készülék, a porlasztó közepébe kell ugye pár csepp liquidet csepegtetni? Több videót néztem, azokba javasolták, az oldalon, ahonnan rendeltem viszont azt írták, hogy ha került bele liquid az gondot okozhat. Most akkor melyik az igaz?

2022. máj. 17. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Nem írod milyen alaplevet vettél.(az is lehet rossz)

2. A "16 mg kész liquidet is beszereztem" szöveg

is totál értelmezhetetlen. Általában az édeskés íz

jellemző.

3. A készülék is nagyon gagyi - jót ne várj.

2022. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"De a válaszod szerint a készülék nálad jól működött"

Nem, nem működött jól. Elmondom utoljára, köpködte vissza a liquedet, amit nem szabadna, tehát a készülék is szar.

2022. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fungirl11 válasza:
Lehet megégett a porlasztó. Ha kicseréled lehet jobb lesz. De ez csak egy tipp, nekem más készüléknél ez bevált.
2022. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!