Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquid-keveréssel kapcsolatban...

Liquid-keveréssel kapcsolatban kérdeznék (?)

Figyelt kérdés
Kezdő e-cigis vagyok, és szeretném megtanulni magamnak keverni a liquidet. Minimális tudásom van a témában, néztem egy 10ml-s Big Mouth aromát és egy 6mg nikotintartalmú 30%-VG, 70%PG alapfolyadékot. Ehhez az alaphoz 8% aroma ajánlott. Ha például ennél minimálisan többet töltök bele (pl 12%), akkor az íze is erősebb lesz, vagy csak elrontom vele az arányt, és borul az íz meg minden? Tudom, nagyon kezdő vagyok, és nem szeretném elrontani, ezért szeretnék tanácsot kérni.

2022. máj. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány milis az alaplé?
2022. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
500ml
2022. máj. 18. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

És hogy terveztél 12 százalékot? Mert az ugye 60 extra mili lenne. Én csak érzésre szoktam, 100mlbe rakok annyit amennyi az aromában volt és általában jó lesz. De 500hoz több fog kelleni.

De 70pg nél talán nem is kell annyira sok, az így is erős lesz

2022. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De itt egy kalkulátor, megmondja miből mennyi kell.


[link]

2022. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!