Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen gyenge snüsszöket...

Milyen gyenge snüsszöket tudtok ajánlani amiket lehet kapni dohányboltban?(anti-smokerek ne írjanak)

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülnek?

2022. máj. 24. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nicopod is érdekel? Ha igen, akkor a loop meg a shiro jó lehet; mindkettö viszonylag gyenge.


Ha csak snüss, akkor nehéz a választás. A legtöbb azért minimum 'közepesen erös'. A Göteborgs Rapé esetleg jó lehet, én azt használom.

2022. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Göteborgs Rapé volt az első amit életemben vettem, de brutál erős. Meg elszínezi a fogakat már egy használat után is. Utána vettem ilyen dohánymenteset, az is elég erős volt, legalább nem színeződött el annyira a fogam.
2022. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 24. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Killa, talán lyft ha van még. Azok gyengék.
2022. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1#


Göteborg's Rapé-t melyik dohányboltokban lehet kapni?

2022. jún. 14. 22:36
 6/6 anonim válasza:
Az változó. De felesleges gyenge snüsszt venni, jó talán az első killa amit a világéletedben tömsz fel először az lehet egy kicsit megüt, de utána sokkal jobb megszokni a pablot. 1 pabloval ki szoktam birni a napot.
2023. jún. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!