Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ecigit ajánlanál?

Milyen ecigit ajánlanál?

Figyelt kérdés
Egy elegánsabb, letisztult stílusút keresek, ami kényelmesen elfér akár zsebben.

2022. jún. 28. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem ajánlanék.
2022. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Vopoo Vinci x
2022. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Vaporesso mini vált be nekem. Mindent be lehet állítani rajta, kicsi, az akksija kiváló, 5 éve vettem de mai napig teszi a dolgát. Nem tudom hogy forgalmazzák e még.
2022. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Semmilyet, mert mind káros.


Inkább szokjál le, az a legelegánsabb, ha nem használsz pótszereket divatból.

2022. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem azokat a hozzászólásokat akik azt taglalják hogy parancsolják hogy szokjon le. Nem erről szólt a kérdés. Ha cigizik akkor tegye elegánsan és az ecigi szinte semennyire sem átalmas a rendeshez képest. A tüdő kapacitása elbír bármilyen negatív hatás nélkül napi 3 szál cigit. Ecigiből ez napi 15 szál. Láthatod a különbséget.


Ha te felteszel mondjuk egy olyan kérdést hogy "ti is szeretitek a pörköltet?" Akkor mi nem azt válaszoljuk hogy ne egyél dagadék, meg fogsz halni". Ennél primitívebb nincs is.


Aki semmilyet sem szív az mégis miért ellenzi ennyire azt ha más cigizik? Semmi bajod belőle, semmi közöd hozzá. Nem fogsz okosabbnak tűnni ha kijelented a nyilvánvalót.

2022. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
És az egészség kategóriába nem betegséggel kapcsolatosan szoktak írni??? A logikádat követve nagyokos.
2022. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
6-os de egyébként nem fogok értelmetlenül vitatkozni olyan emberekkel akik nem rendelkeznek logikával, de a dohányzás kategóriába mit keresel? Direkt lepontozni jöttél vagy mi a fszom? :D szánalmas. Kik írjanak ide ha nem azok akik dohányzással kapcsolatban akarnak kérdezni? Valaszoljon olyan aki nem hordja fenn az orrát és tud kúltúráltan oda illő véleményt formálni. A tied nem ide illő. Látom örömödet leled a lepontozásban, hagylak is érvényesülni, nem veszem el a napod fénypontját. :)
2022. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

8: szerintem aki embertársának jót akar, az nem azért írja, hogy szokjon le, mert fennhordja az orrát, hanem a jó szándék vezérli.


Viszont igaz, hogy a pokolba vezető út is azzal van kikövezve...

2022. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Iqos

Ki minek mondja igazából nekem az is elektromos cigi.

2022. jún. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem előbb illik ebbe a kategóriába a kérdésem, mint bármely másikba, de erről inkább kiteszek egy másik kérdést és ott megvitathatjátok:)



Valami ezeknél is letisztultabbra gondoltam

2022. jún. 29. 04:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!