Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnék leszokni?

Hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van itt fent, de még is érdekelne olyanok véleménye akik le szoktak.

Hogy és miért határoztátok el ezt a célt?

Mennyi időbe telt?

Es van e még kényszeretek a rá gyújtásra?



2022. jún. 29. 16:15
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Véleményem szerint leszokni csak úgy lehet, ha lerakod és kész,minden mással csak elhúzod jó sokáig és lehet nem is sikerül.
2022. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell leszokni.

Én is láncdohányos, alkoholista, drogos vagyok és nagyon jól érzem magam.

2022. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Betegségem és egyéb okok miatt szoktam le erről a csúnya szokásról, úgy hogy átalakítottam.... Mindig mikor mentem cigizni, úgy tettem mintha hatalmas nagy bűnt követtem volna el, ezért bujkáltam. Közben mindenkinek azt mondtam, már rég leszoktam. Egy idő után már a francnak volt kedve bujkálni... Így hát kb fél év alatt sikerült letenni. Azóta se kívánom, vagy ha igen eszembe jut, hogy olyan büdös, hányingerem lesz tőle.

Remélem sikerrel jársz te is 😅💕☺️

2022. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

CSak akarat kell hozzá semmi más.

Nem kell semmi pót anyag , mert nem olyan nehéz az mint sokan beállítják.

20 év után tettem le, napi 2 dobozt.

2022. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Hali en 10 év dohányzás után szoktam le 10 éve! Éjszakai fulladás ok , rossz vérnyomás , akkor még kevés pénz miatt. Én próbálkoztam mindennel de sajnos nem működtek nagyon függő voltam ( akarat, biomagneses leszoktató készülék , egyre kevesebb cigi, tapaszt nem próbáltam ) aztán úgy voltam vele elmegyek az orvoshoz , aki felírta a Champix nevű gyógyszert .két hét után vége volt a dohanyzasnak. Sajnos betiltották. Érdemes meghallgatni Alan carr hangos könyvet YouTube-on hátha segít
2022. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!