Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-Liquid hűtőbe, mikróba...

E-Liquid hűtőbe, mikróba helyezése befolyásolja az ízét?

Figyelt kérdés
Vaperek! Kevertem pár napja 100ml-s liquidet. Sok helyen láttam, hogy a liquidet beteszik hűtőbe vagy mikrohullámos sütőbe, akkor gyorsabban megérik. Ez valós alapú, vagy valami hülyeség? 70/30-as az alaplé, nem tudom, hogy ez befolyásol valamit-e.

2022. júl. 27. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem láttam ilyet, nem is ajánlanám.


Az érés amúgy csak az íz aktiválódása, nyugodtan használhatod rögtön keverés után, csak nem lesz sok íze. (azért összerázni érdemes)


Viszont ha már mindenképp ki akarod ezt próbálni, inkább hűtőbe tedd mint mikróba.

2022. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad sem mikróba sem hűtőbe tenni. Ezt csak néhány felkapott külföldi idióta yt vape videós terjesztette anno, a sok hülye meg beszopta és azóta is néha előkerül ez a mikrós marhaság.
2022. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!