Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megbízható magyar ecigi oldalak?

Megbízható magyar ecigi oldalak?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy nagyon kezdő készüléket, Joyetech Widewicket. Eddig két oldalon láttam fent, az E-trafikon és az Eliqen. Egyik sem igazán tűnik megbízhatónak, szóval ha van tapasztalatotok barmelyikkel, írjatok le légyszi!

Inkább utánvéttel venném amúgy, nem igazán bízok az ilyen online dolgokban.

Vagy ajánljatok más jó oldalakat, lehet akár külföldi is,csak érkezzen meg a cucc.

Vagy hasonló készüléket ami esetleg jobb és van magyar oldalon.


És igen, elmúltam 18, csak félek hogy lenyúljak a pénzem meg az adataim..



2022. aug. 7. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az eliqhez tudok hozzászólni, már többször is rendeltem onnan, főleg liquideket, semmilyen probléma nem volt.

Nincs utánvét az igaz, csak banki utalás, viszont az is zökkenőmentes.


Elküldöd a rendelést, kapsz emailt a részletekkel, meg egy számlaszámot. Arra átutalod a pénzt, (netbankárral vagy bemész a bankba), és vársz amïg kapsz egy visszaigazolást, hogy átment. Nem gép hanem ember ellenőrzi az utalásokat náluk, úgyhogy célszerű nem péntek este rendelni, mert akkor csak hétfőre kapsz visszajelzést.

Innentől pár nap mire megjön a cucc, Szlovákiából hozzák, de egész gyors.


Amúgy csak kiváncsiságból, az E-Trafik alatt az eliquidtrafik nevű boltot érted, vagy szó szerint az E-Trafikot? Mert arról ha jól látom csak dohányboltok rendelhetnek, ugye készletbe.

2022. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!