Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mai napon arra keltem fel...

A mai napon arra keltem fel hogy iszonyatosan fáj a torkom, nem szoktam dohányozni csak akkor hogyha elmegyek egy kisebb/nagyobb összejövetelre a barátaimmal. A tegnap előtti napon így is volt elszívtam velük 2db cigit egyet reggel egyet este..?

Figyelt kérdés

Az ezt követő napon nem volt torokfájdalmam, de az azt követőn igen, nagyon nehéz nyelnem meleg teát, strepsilsel próbálkozom de egyenlőre nem sok sikerrel, reggel korán a legrosszabb

Nyílván a cigire rá sem nézek illetve próbálom pihentetni a torkomat, valaki esetleg tud valamit mondani hogy mennyi idő lehet ameddig elmúlik és mivel tudom minél hamarabb elmulasztani?

19F


2022. aug. 8. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Torokgyulladás valszeg, nem feltétlen a cigitől, de nyilván nem is segít rajta. Igyál még teát, mézzel, valami torokfertőtlenítő pl septofort is segíthet. Aludj, pihentesd, pár nap alatt elmúlik.
2022. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet megfáztál.
2022. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a cigihez.
2022. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz az még rosszabb is.
2022. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!