Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4 hónapja folyamatosan slejmet...

4 hónapja folyamatosan slejmet köpök, de ma véres volt. (?) Nagyon megijedtem. Több lent.

Figyelt kérdés
Rendszeresen nem dohányzom, ameddig legális volt az Elfbar, addig azt szívtam, azóta max. heti 1-2x elszívok egy szál cigit, többet nem. Ma fürdés közben megint éreztem a gumót a torkomban és kiköptem, majd láttam, hogy nem a szokásos fehéres-sárgás-átlátszós cucc jött ki, hanem benne volt egy vér “darabka”. Tehát nem sima nyálat köptem eddig se, hanem ilyen szétválaszthatatlan kocsonyás undormányt. Ám, ma nagyon megijesztett ez, hogy véres volt, mert tudom, hogy a tüdőrák egyik jele. Pénteken elmegyek a háziorvoshoz, de nagyon aggaszt!

2022. aug. 17. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem a cigitől van.írtad is hogy nem cigizel sokat!ha már ilyen keveset szívsz próbálj meg minél gyengébb cigit szívni!
2022. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ugye nem vagyok tüdőrákos? :)
2022. aug. 18. 02:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem.
2022. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éve cigizek.. Idegesebb napokon 20 szálat is akár. Nekem nem volt még ilyen..
2022. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En meg 5 éve elektromos cigizek ami ugyan az mint az elf bar, nem köhögök fel semmit.
2022. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki fognak vizsgálni. Röntgen és valszeg CT is lesz. Meg fül-orr gégészet.

Ha más tüneted nincs (mellkasi fájdalom, légszomj, erős állandó köhögési inger) akkor valszeg nincs komoly gond. Gyulladás, covid tünet is lehet.

Ha viszont a felsoroltakat érzed, ne várj hétfőig. Sürgősségi.

2022. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!