Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megbántad ,hogy kipróbáltad a...

Megbántad ,hogy kipróbáltad a cigit/kábítószert?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Hány éves voltál mikor kipróbáltad őket? Milyen érzés volt?
2022. szept. 1. 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 18voltam mikor elkezdtem cigizni.szerettem cigizni.már leszoktam.a zöld cigit meg kb 35voltam mikor kipróbáltam 3hónapig ment ....aztán leraktam
2022. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Kabitoszert nem probaltam soha, cigit eloszor olyan 12-13 evesen csikkekbol. Raszoktam de nem bantam meg. Jo erzes volt, most is az.

20l

2022. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd köhögni fél órán keresztül az is jó érzés lesz 3-as!
2022. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
14 voltam amikor elkezdetem kábítószerezni, és 19 amikor abbahagytam. Nem bántam meg azt sem hogy csináltam és azt sem hogy abbahagytam.
2022. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
29 éve dohányzom. Rémes. Csak menő akartam lenni. Kb. 20.000000.-ft most próbálom letenni. A drogok hmmmmm. jó volt. Egy időszaka az életemnek ami lezárult. Nem bánom mert szerencsére elmúlt. De azért ijesztő mi lehetett volna. Persze azért némi őrültség kell fiatalon. De őszintén a mai agyammal megspórolnám az egészet.
2022. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

A cigit igen, a drogokat nem, mert arra nem függtem rá, ellenben nagyon jó bulikat köszönhetek nekik. :) Most már évek óta nem élek velük, egyszerűen csak nincs hozzá kedvem. De amikor volt, jó volt.

A cigi viszont gáz, semmi értelme, gusztustalan, viszi a pénzem és az egészségem, mégis képtelen vagyok letenni. :(

2022. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Cigi igen, drog nem. A cigire sem szoktam rá.
2023. ápr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! 17 éves koromban probáltam ki a cigarettát, mert majdnem minden lány szivta a Gimnáziumban, de rájöttem, hogy ez nekem nem kell.
2023. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!