Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves vagyok 1 éve dohányzom...

16 éves vagyok 1 éve dohányzom először ecigivel kezdtem aztán már egy fél éve vegyesen cigi és ecig?

Figyelt kérdés

A nyáron napi 1-2 szálakat szívtam és kevés ecigit de most hogy elkezdődött a suli ijen napi 7-8 szálak is elkopnak és az elmult néhány napba fáj a tüdőm nehezen kapok levegőt szúr ahogy veszem és ha kifújom ha csak "van" akkor is feszít az egész tüdőm. Szerintetek csak azért van mert a tüdőm nem volt hozzászokva ehhez a mennyiséghez vagy tűdőrákot kaphattam? Nagyon félek hogy tüdőrák és ezzel mit lehet ijenkor kezdeni hogy enyhébb legyen a leszokáson kívül?

Anyámék tudjak hogy cigizek de nem tudom mit kezdhetnék ezzel a helyzettel egyenlőre remélem hogy csak megerőltetés és nem komojabb. És még egyszer mit lehet vele kezdeni hogy kevésbé legyen szar?

Kérlek a hülye válaszokkal hanyagoljatok



2022. szept. 5. 13:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kérlek mihamarabb segítsetek
2022. szept. 5. 13:38
 2/17 Z003 ***** válasza:
86%
A tüdőráknak kicsi az esélye ilyen rövid idő után, valószínűleg csak leégetted a tüdőd. De azért érdemes lehet kérni egy vizsgálatot és letenni a cigit.
2022. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. A vizsgálat sztem akkor lesz ha nem múlek el pár héten belul 0cigi mellett de az biztos hogy ez után leteszem.
2022. szept. 5. 13:46
 4/17 qkker1 ***** válasza:
97%
Tedd le azokat a szarokat, nem menő, és elmúlnak a tünetek!
2022. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok! Legalább megtanulod, hogy miért ne vegyél lassan ölő mérgeket leközelebb.
2022. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha... mondjuk csak nem dohányoznál?
2022. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6, akkor nem lenne menő
2022. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Figyi nemnaz érdekel hogy ki menő meg ki nem a cigitöl hanem hogy mi van...tudom rossz meg minden de nem a mi lenne ha...dolgok érdekelnek hanem hogy mi van ennek tudatában válaszolj kérlek
2022. szept. 5. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből a Korányi intézet főigazgatója se fogja tudni megmondani neked, mit a bajod...

Lehet tüdőrák? Nem valószínű. Viszont évente sok fiatal hal meg azért, mert az orvos úgy áll hozzá, hogy "ugyan, maga túl fiatal a rákhoz".


Viszont ha leállsz a dohányzással, tényleg kiderül, az okoz-e gondot, és annyival előrébb vagy.

2022. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hogyan jutsz cigihez amúgy? A tünetek lehetnek a cigitől, aki pl. nem bírja a nikotint, annál okozhat ilyen panaszokat. Hagyd abba és rendeződik minden,ha meg mégsem akkor orvoshoz el kell menni.
2022. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!