Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiprobáltam a füvet, bűntudato...

Kiprobáltam a füvet, bűntudatom van!?

Figyelt kérdés

Na hii


Haveromeknal voltam és kértem 1 slukkot, amiből a végén 8-9 lett na mindegy. A lényeg az hogy én megígértem anyumnak hogy soha de soha nem fogok csak annyira kiváncsi voltam hogy milyen hogy ez lett.. szerintetek elmondjam neki? Nagy bajom nem lenne, anyukam sose bant, csak az hogy hazudtam neki, benne is benne maradna és bennem is😣


Kort nem írok mert tilt a gyakori kerdesek, csak annyit h 8.as tanuló.



2022. szept. 16. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Mondd el neki. A kíváncsiság sok bajba sodorhat még, jó lenne, ha igyekeznél jobban vigyázni magadra.
2022. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ne mondd el neki! Minek is? Csak idegesítenéd őt is, amúgy meg nem tud tenni semmit ellene. Ami megtörtént, megtörtént. Vond le belőle a következtetést és kész.
2022. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne mondd el neki.

En is rengeteg dolgot kiprobaltam tinikent, nem is vagyok ra buszke igy utolag, de egyreszt soha nem mondtam el a szuleimnek, masreszt normalis ember lett belolem, nem lettem drogfuggo vagy hasonlo.


Szoval megesik az ilyen, ne ostorozd magad, valoszinuleg lesz meg ennel cifrabb is.

De ne mond el neki, vannak titkot, amikrol nem kell a szuloknek tudni.

2022. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
OK, kipróbáltad, a pipa megvan, nem kíváncsi erre az anyukád, megígérem :)
2022. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mond el neki. Ami megtortent az megtortent most mar legalabb tudod milyen
2022. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatot.....nem biztos hogy mindenről tájékoztatni kell a szülőket.pláne ha ez egy egyszeri alkalom volt.na és milyen volt?
2022. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát eléggé szar, szédültem tőle és álmos lettem. Nem az ideálllom. Maradok a ciginél az biztos.. koszi a kommenteket es a segítséget.
2022. szept. 17. 11:07
 8/12 anonim válasza:
87%
Mondjuk, ha már itt tartunk, a dohányzás nagyobb probléma, mint az, hogy 1x kipróbáltad a füvet.
2022. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%
Az nagyobb gaz ha cigizel minthogy 1x kiprobaltad a fuvet:D
2022. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Hjaaaj hagyjátok már a cigizéssel!az ő élete.
2022. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!