Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 2-3 hetente elszívok egy...

Ha 2-3 hetente elszívok egy szivart akkor rá tudok szokni?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy én 4 hónapig enyhe snüsz függő voltam, és mostanában egyik barátom felajánlott egy szál szivart, ha 2-3 hetente elszívok egyet ilyen baráti összejöveteleken akkor milyen valószínű hogy visszaszokok?

2022. okt. 21. 10:31
 1/5 Zcom09 ***** válasza:
100%
Há ezt nehéz megmondani, ennyi idő alatt a nikotin teljesen kiürül a szervezetből és a felépült tolerancia is megszűnik. Viszont én azt mondanám, hogy így is kialakulhat valamilyen szintű függőség, ami fogékonyabbá tehet, hogy megint elkezdj dohánytermékeket fogyasztani. Viszont nem járna komoly elvonási tünetekkel.
2022. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély.
2022. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én minden héten elszívok 1-2 szálat és nem vagyok függő.
2022. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rá tudsz.

6 éve elkezdtem szivarozni és 1-2 havonta elszoktam szívni 1 szállal.

Nikotinéhségem nem szokott lenni, viszont kb 1,2 hónap elteltével mindig egy gyenge hiányérzetem támad időnként, hogy de jó lenne elszívni egy szállal.

(főleg az ízek és a szertartás az ami hiányzik ilyenkor)


Úgyhogy ha ilyen rendszerességgel gyújtasz rá ha nem is fizikailag, de lelki függőség sajnos ki tud alakulni.

(de ez valamilyen szinten emberfüggő is)

2023. jan. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!