Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta használjátok az Iqost?

Mióta használjátok az Iqost?

Figyelt kérdés
Én 4 éve használom, egyáltalán nem szívok rendesen cigarettát azóta :) Milyen rossz és jó egészségügyi hatásokat vettetek észre magatokon?
2022. okt. 22. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Én a glo-t szívom.

Nem tapasztaltam negatívumot. A reggeli köhögcsélés is abba maradt, mióta nem cigizem.

2022. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Sokaig szivtam en is, de most 3 honapja leszoktam vegleg.

Hatarozottan SOKKAL tobb penzem marad, szinte eszre se vettem, hogy mennyit koltottem ra, de most, hogy mar latom, szegyellem is magam. Ennyi penzt kidobni feleslegesen :D

Szoval en ezt mondanam hatranynak, mert napi egy dobozzal lecsuszott azert. Sima cigibol toltottet szivtam regen es napi kb fel dobozt, az joval olcsobb volt.


Egeszsegugyileg meg nem tudom mi lesz a hatasa annak, hogy osszesen 5 evig dohanyoztam (ebbol 2 ev iqos) de remelem a legjobbakat.

2022. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy leszokok az Iqosról is, nálam is elmegy naponta 1 doboz kb.
2022. okt. 22. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Amióta megjelent Mo.-on, azonnal váltottam,legalább három éve.

A készülék pocsék minőség, rendszeresen tönkremegy, az ezen való idegeskedés egészségromboló hatását még nem tudom felmérni.


Az átállás után vagy két hetet köhögtem, pont úgy, mint amikor anno teljesen leraktam egy időre a cigit, azóta semmi.


A hátránya, hogy valamivel több fogy, mint a rendes cigiből, illetve sajnos megadja a lelkiismeret furdalás nélküli dohányzás élményét, pedig az ereket valószínűleg ugyanúgy károsítja, mint az analóg füstölés.

2022. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Most mennyibe kerul egy doboz? Amikor utoljara voltam dohanyboltban, azt mondta a csaj, hogy 2100-ra fogjak megemelni az arat egy heetsnek, de meg nem tudja mikor, lehet csak januartol.
2022. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
1750
2022. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam az Iqosnak 1 “hátránya” van, ha lehet ezt annak mondani.. én Augusztus elején álltam át rá, 2 hét múlva kiderült, hogy légúti pollen allergiám van, ami azért jelentkezett mert a kátrány már nem “védte” a tüdőmet.
2022. okt. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!