Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy az ecigi...

Miért van az hogy az ecigi nem ad olyan érzést mint a sima? Egyszerűen mintha levegőznék semmilyen nyugtató hatása nincs?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Növeld a PG/VG arányt a folyadékban és használj több nikotint
2022. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam ma erősebb liquiddel úgy tűnik lerakom a cigit és e-dohányzó leszek
2022. okt. 26. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött be, egyszerűen olyan mint ha nem is cigiznék.

Szerintem a rendes cigarettát nem helyettesíti semmi.

Sokan vannak, akiknek bejött, nekem nem, de nem vagyunk egyformák.

Lehet neked is maradni kéne a rendes ciginél

2022. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "maradni kéne"? Nem, a normális az lenne, ha az emberek nem függnének a nikotin nevű drogtól.
2022. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert eddig sme a nikotin nyugtatott, hanem hogy olyan tevékenységet végzel, amit a közösség legtöbb tagja.
2022. okt. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel gőzt generál az ecigid nem füstöt ezért nem hasonlít a rendes cigire.

Én elég erős dohányosként álltam át az ecigire és tényleg nagyságrendekkel gyengébb mint a rendes cigi, de azért meg lehet szokni. Ha beleveszed az egészségügyi oldalát egész könnyen túlteszed rajta magad, hogy nem fogsz belehalni a dohányzásba pár évtizeden belül, cserébe kicsit gyengébb/kevésbé intenzív ecigit szívsz..

2022. okt. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18-as liquidet kell venni/keverni. Utána mondd, hogy gyenge. :D
2022. okt. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta több nikotint teszek bele 20mg-os 3liquidtraf1k….hu 850ft 10ml és ezzel tényleg ütős próbáljátok ki azóta napi 2 cigit szívok 45-50-60(!!!!!!!!!!!!) helyett es kevesebb mint egy hete vettem meg a vivo egyszerű kezdő ecigit ami szerintem amíg működik a társam marad teljesen bejött❤️
2022. okt. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!