Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a kedvenc cigizek?miért?

Mi a kedvenc cigizek?miért?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 14:03
 1/7 A kérdező kommentje:
*cigitek
2022. okt. 29. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Én heetset szívok, a lila színű a kedvencem.
2022. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kék multit szívok egy pár éve álltam át a pirosról. Egy idő után a harminchoz közeledve kevésbé esik már jól az erős cigi, ezt többen mondták már mások is. Hogy miért multi? Szerintem megszokás. Anya is azt szív azt ismertem gyerekkorom óta, úgyhgy azzal is kezdtem el.
2022. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legszívesebben heetset szívnék, de mivel nincs pénzem a készülékre ezért piros westet szívok.
2022. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Csinos dohányzó lanynak anyagi támogatást nyújtok hosszútávon
2022. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dobozosból a kedvencem a Classic Winston, töltöttből a kék Winston
2022. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok kék és fekete dunhillt szívtam, aztán ezüst westet, amjd sárga camelt, de túl büdösnek találtam, úgyhogy visszaálltam a westre, de az ezüstöt már túl erősnek véltem, úgyhogy most compact blue westet. a miértjét nem tudom, hisz ez is büdös, és tudom, h jó lenne gyengébbre állni. megszokás kérdése asszem
2022. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!