Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről?

Hogyan szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés

Még csak pár nap telt el, mióta nem szívok, de nagyon rosszul vagyok. Belázasodtam, folyamat émelyek, hányingerem van, nem tudok enni, mert nincs étvágyam.

Tudnátok mondani valamit, ami segít?

Érnék valamit esetleg az ilyen nikotin tapaszok, tabletták és társai...?

Kinek mi a tapasztalata, mit tehetnék, amitől jobb lesz?



2022. okt. 30. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a nikotinos rágó vált be annak idején.


Mondjuk a reggeli kávé nem volt vele az igazi, de hát na.. 😅

2022. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a leszokástól vagy lázas, és rosszul. Én 25 év cigizés után szoktam le. 3 napig hiányzott a nikotin, és 2 hétig a mozdulatok, de semmi más bajom nem volt. El kell terelni a figyelmet, rágcsáljál valamit, nézz filmeket, menj el sétálni.
2022. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 20 év után tettem le és csak a mozdulatok hiányoztak néha-néha.

Te mástól vagy beteg.

2022. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
10 évig dohányoztam, 2 hónappal ezelőtt úgy döntöttem hogy nincs rá többé szükségem. Ennyi. Akarat kérdése az egész. Egy alkalom sem volt, hogy azt mondtam volna, rá akarok gyújtani.
2022. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fú, én is ilyen szarul voltam... Pár hete tettem csak le a cigit, maga volt a földi pokol. Kudzu gyökér tabit szedtem. Kitartást neked! Bár most biztos nehéz elhinni, de pár nap múlva sokkal jobban leszel, két hét múlva meg már szinte semmi. :) Csak időnként eszedbe jut majd, hogy de jó lenne rágyújtani, de ez is egyre ritkább lesz. Ha már pár nap eltelt akkor fel ne add, és már ne is tapaszozz, mert mindjárt túl vagy a nehezén!
2022. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Kizárt, hogy a leszokástól vagy lázas. Én is 25 évig szívtam (a vége felé már napi 3 dobozzal), mégis le tudtam tenni, amikor úgy határoztam. Oké, engem eléggé megviselt, hónapokig szenvedtem, sőt, egy-egy kiadós ebéd után még évekkel később is felmerült a kép, amint elterülök a fotelban és kéjesen pöfékelek. De ha mindig csak a következő percre koncentrálsz, simán ki lehet bírni.
2022. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!