Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos 3duo pengét lehet cserélni?

Iqos 3duo pengét lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy iqost pár hét múlva véletlenül letört a hevítő penge. Nem tudom mikor vette az eredeti tulajdonos, vagy hogy regisztrálta e. En próbáltam regisztrálni az interneten de nem fogadták el. Elmegyek dohányboltba es nem tudják kicserélni akkor kuka?

2022. nov. 2. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiaba is mennel sima dohanyboltba, ott egyebkent se tudnak szerintem vele mit kezdeni. Hivd fel az ugyfelszolgalatot es kerdezd meg mit lehet tenni.
2022. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Dohányboltban nem cserélik csak úgy. Ez úgy működik, hogy van egy regisztrációd, és ha van kiterjesztett garanciád, felhívod őket, ott adategyeztetnek, 1 éven belül ingyen cserélnek pengét egyszer. Eredeti tulajdonost kérdezd ezekről,vagy elintézhetné ő, esetleg szüntesse meg a regisztrációját és utána tudod a nevedre regelni.
2022. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!