Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 éves vagyok, nagyon megtets...

18 éves vagyok, nagyon megtetszett az iqos, egy haveroméba szívtam bele, sokkal jobbnak találtam mint a sima cigit meg a sima liqvides e-cigit. Szüleim nem engedik, hogy legyen iqosom mert e-cigim már van. Pénzem nincs rá? Több lent.

Figyelt kérdés

Heetsre lenne pénzem még, de a készülékre sajnos nincs és nem is adnának ilyenre a szüleim pénzt. Mit tegyek mégis? Hogyan szerezzek iqost?

Finom nagyon finom a heets, minden likvidnél jobb!



2022. nov. 9. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Németországban a kollégáim már vagy 3-éve ezt szívják, múltkor megkérdeztem mi van benne mondták a doboz alapján kukoricából van ?
2022. nov. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért baj ha abból van? Heetset akarok szívni és kész!(:
2022. nov. 9. 06:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokott lenni akció, 9.990-12.990Ft a készülék olyankor. De hogyan tervezel pénzt keresni? Szüleid nem adnak, ez tiszta sor. Egy kis alkalmi munka, újságkihordás, ételkihordás?
2022. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem h ha vkinek nincs pénze vmire akkor mégis mit szeretne... Valszeg diákmunka máshogy nem, ha heetsre lenne pénzed akkor csak kapsz anyádtól de gondolom az a kaja pénzed
2022. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert a dohány az dohány ennyi erővel a fakérgét is szívhatjátok .
2022. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Munka>pénz>iqos. Ízi.
2022. nov. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert azzal a kijelentéssel nem értek egyet hogy a heets MINDEN liqiudet elver. Max a dohányboltosokat. Amúgy meg elég jó kezdés lehet ha segítesz öregeknek cipeled a cuccát stb hátha csurran cseppen valami. Vagy elmész szüleidnek segíteni és hátha adnak pénzt. Vagy eladod az ecigid.
2022. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Meséld el nekik, hogy ez egy új technológia, sokkal kevésbé káros mint az égett dohány, színezd ki egy kicsit, és mondd hogy ezzel szeretnél leszokni a cigiről. Bár nem leszokást segítő eszköz, de ezt nekik nem kell tudniuk. Azt is mondhatod hogy a neten sok helyen olvastad hogy ezzel szoktak le emberek.

Ha ez sem válik be, akkor sajnálom. Talán mikulásra vagy karácsonyra ajándékba kérd. :D

2022. nov. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énis hiába magyarázom nem érti meg hogy ez nem olyan mint a rendes dohány,én gyűjtőm a pénzem adj el pár olyan dolgot ami már nem kell abból meg tudod venni.
2023. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!