Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Utasított már el titeket...

Utasított már el titeket valaki csak a dohányzás miatt?

Figyelt kérdés
Monstanság középiskolákban vagy hol az a kampányellenes rizsa egyik része hogy büdös leszel meg miegymás, de szerintem akinek tetszel nem fog csak ezért elutasítani. Kicsit alpárin fogalmazva, ha a szerelem beüt a másik sz'rja sem büdös. Nem vagyok már középiskolás egyébként.
2022. nov. 9. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

En voltam az elutasito...🙈


Igazabol en nem vartam meg, hogy “beusson a szerelem”, sokat ismerkedtem neten, akirol megtudtam, hogy dohanyzik, meg csak randira se mentem el vele. Van, akirol meg az elso randin derult ki, semmi baj, masodik mar nem volt.


Egy ido utan, ahogy idosodik az ember, egyre inkabb tudja, hogy kit keres, kivel szeretne randizni, mik az elvarasai. Tinikent ez nekem se volt szempont, en is dohanyoztam, meg igazabol elvarasaim se voltak nagyon, de felnottkent mar ez tok mas.

Legalabbis nekem az volt.

2022. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én azt nem szeretem ha egy nő részegre issza magát, be magukat a részegeket meg alkoholt sem szeretem nagyon.
2022. nov. 9. 22:13
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is kizáró ok a dohányzás. 🙈
2022. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Én annak ellenére elutasítanám, hogy néha magam is rágyújtok, de csak 1-2 szálat szívok, ha úgy adódik. Viszont a kemény dohányos tényleg büdös, és minden cucca az. Arról nem is beszélve, milyen rengeteg pénzbe kerül a dohányzás, és bizony olyan súlyos lehet a függőség, hogy minden más elé helyezi. Pl inkább haljon éhen a családja, de neki legyen cigi. Tehát összetettebb dolog, nem csak a szagról van szó. Ha nem keményen függő, hanem szintén csak alkalmi dohányos, az természetesen nem kizáró tényező nálam. Aki felnőtt korára nem lett komolyabban függő, az már valószínűleg nem lesz.
2022. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én most 22 évesen kezdtem újra, 18 évesen fél évig dohányoztam, csak szövődmény miatt volt egy szívelégtelenségem és nem bírtam elszívni. Ma már 20 szál könyékén szívom így 22 évesen.
2022. nov. 9. 22:19
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívelégtelenséggel minek dohányzol? Ha kibírtad évekig, miért szoktál vissza? Az egészséged, életed a tét, nem az, hogy elutasítanak-e miatta.
2022. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6.Mióta leszoktam a benzóról szívom, igazából nem érdekel az életem, ha meghalok meghalok.
2022. nov. 9. 22:28
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban dohányoztam. Egyetemista koromban megismertem a leendő férjemet (aki az életében nem gyújtott rá), aki kijelentette, hogy nem szereti a dohányzó nőket. Nem kért meg rá, én hagytam abba magamtól.Ennek több mint negyven éve. Ja, ha a szerelem beüt, még a dohányzást is abba lehet hagyni. :-)
2022. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel az életed, akkor már nem is haragudj, tök fölöslegesen tetted fel a kérdést. Ilyen pasi még arra a rövid időre se kell egy nőnek, amíg él.

Miért nem keresel egy szakembert, aki segít? Fiatal vagy, élhetnél még normális életet.

2022. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Várnom kell a fizetésemig mert TB alapon nincs olyan szakember aki rendes terpáiát tud adni, na mi lesz vajon ha a fizetős sem? Az ellenkező nem már óvodás koromban sz'rt rám, az hogy dohányzom nem oszt nem szoroz.
2022. nov. 9. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!