Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigi/vape tankja alatti...

Az e-cigi/vape tankja alatti szellőzőnél kifolyik néha a liquid használat után, miért?

Figyelt kérdés

Vaporesso Sky Solo Plus eszköz

Néztem kommenteket, valahol azt írtak erősebben kell rácsavarni a porlasztó részt, megcsinaltam jó is volt, újra használtam és megint folyt ott. Miért?



2022. nov. 10. 12:12
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem az a baja, eleve folyik, olyan a kialakítás, mivel a levegőztető alul van és a liquid is lefelé folyik. Ezzel nem tudsz semmit sem kezdeni. Nekem nem ilyen van, de a kialakítás ugyanez, nekem is folyik akármit csinálsz vele. Az az egyik fél megoldás, mielőtt újra feltöltöd liquiddel a tankot, akkor előtte kiszedni a porlasztót, áttörölni és akkor nem fog annyira folyni.
2022. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Max ha fejjel lefele tartom az jó?

Amúgy ez nem jó mert pazarolódik. Lehet annyit érdemesebb beletölteni mindig, amennyit elszív az ember?

2022. nov. 10. 12:47
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fejjel lefelé hogy tartod? Akkor meg felül fog szivárogni. Nem tudom a tied az milyen, de az enyém annyira azért nem folyt, fél ml talán feltöltésenként, de hát végülis az is pazarlás, ha azt vesszük. Teljesen mindegy amúgy mennyit töltesz bele, mindenképpen fog folyni. Viszont a két levegőztető nyílásnak, amikor szívod jobb és bal oldalon legyen, akkor nem folyik annyira. Szerintem az is gond, hogy nagyobb teljesítménnyel porlaszt, mint amit be tudsz szívni és a felesleg ott marad.
2022. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!