Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mennyi ideig van...

Nikotin mennyi ideig van hatással a szervezetre a szívása után?

Figyelt kérdés
kezdő dohányosnál és egy régebb óta dohányzónál
2022. nov. 11. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdő dohányosnál ha a rosszullétre gondolsz , ami a megnövekedett vérnyomás miatt van általában, nagyjából fél óra, esetleg egy óra de a rosszullét hamarabb is megszűnhet. Hirtelen fellépő oxigénhiányt is belevehetjük ebbe különben,mert egy szál erejéig kevesebb oxigént vesz fel a test, megnövekedett szívverés mellé.

Aktívan dohányzó embernél már ezek teljesen elenyészőek , rosszullét nélkül, vérnyomásban sem okoz túl nagy kilengést , bár számít mennyi idő telt el az előző cigaretta óta.

2022. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1es: én arra gondoltam, hogy mennyi ideig tart a lazaság állapota?

mióta elkezdtem nikotint szívni azóta vagy fél napig nyugodtabb vagyok sokkal meg tisztábban tudok gondolkodni. egyébként napi kettőt szívok. reggel, délután.

hogy ez kb. meddig hat? mert azóta mintha minden napom nyugodtabb lenne.

2022. nov. 12. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Lazább napokon vedd vissza 0-1re, aztán talán kordában tudod tartani.

Stresszesebb helyzetben felmehet többre,de akkor nagy valószínűséggel úgy marad.

A nikotin igencsak addiktív, könnyen elszaladhat veled a ló.


Én úgy vettem észre; minél több, annál kevesebbet ér

2022. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy telik az idő egyre kevesebb ideig.
2022. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!