Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás tényleg fogyaszt?

A dohányzás tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim fele cigizik, és legtöbbjük pálcika. Azt mondják, hogy ez a cigi miatt van. Tényleg igaz lehet?
2008. dec. 24. 17:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az biztos!!!! Más ha vki csak bulikon gyújt rá meg megint más aki napi 2 dobozt szív el... A 2. az ...
2009. ápr. 8. 19:30
 12/15 anonim válasza:
úgytom egy kicsit megakadályoz attol hogy elhízz ..
2010. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem tudom ki hogy van vele, de én ha éhes nem bírok rágyújtani, hányingerem lesz tőle... szval részemről ez hülyeség :D

amúgy nagyjából 1-1,5 éve, 10 év után tettem le, úgy, h állítólag rá sem voltam szokva... egyik nap úgy ébredtem miután elszívtam dobozom utolsó cigijét, hogy nem gyújtok rá többet. ez így is lett, és SOHA nem hiányzott... talán rá sem voltam szokva? :D de nem is gondolok rá. abszolút nem hiányzik. durva :D a leszokáshoz amúgy is csak elhatározás kell, de h ennyire könnyű lenne sosem gondoltam volna... soha semmi elvonási tünetem volt, viszont néha megkívántam a vaníliás karikát :D de meg se híztam. nekem szerencsém volt h ilyen könnyű volt, de ne adja fel senki. lehet ha valaki megpróbálja, neki is ilyen könnyű lesz, nem tudom ez mitől függ pedig rendesen tüdőztem a cigiket... na mindegy, sok szerencsét és kitartást mindenkinek! :)

2011. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A cigi tényleg fogaszt.

110kg voltam most meg 85 . Közbe meg annyit eszek mint egy disznó!

2014. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is fogytam a cigitől pedig nem kaja helyett szivtam, ugyanannyiszor és ugyanannyit ettem mint előtte viszont pont hogy állandóan éhes voltam, szóval nem értem miért mondják hogy étvagytalanná tesz es miatt kevesebbet ennél. A vitaminokat és ásványi anyagokat,

nyomelemeket vonja el a szervezettől ennek a jele a fokozott éhség és ennek a

következménye a fogyás is, mint ahogy betegségek tünete is. Egyik nem zárja ki a

másikat ok okozati összefüggés van, a cigi

beteggé tehet amitől pedig lehet fogyni.

2017. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!