Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vape is okoz a tüdőben szín...

A vape is okoz a tüdőben szín elváltozást mint az analóg cigiben a kátrány, vagy roncsolja a tüdőt annyira?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A dolog újdonsága miatt szerintem nincsenek évtizedes statisztikák, de annyira kb biztos hogy nem káros.
2022. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján nem annyira színezi a tüdőt mint a sima cigi. Nincs benne kátrány, se más égéstermék.

2022. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

https://www.youtube.com/watch?v=0Pwj6BuS8Ds

Nézd végig ezt a videót, érdemes.

Egyébként egyáltalán nem újdonság ahogyan az első írta. Legalább 25 éves múltja van már a vapelésnek.

Csak ugye nálunk a nyáron lett felkapva a téma, mikor a médiában 110%-ban inkompetens emberek nyilatkoztak az EflBar-ról. És a laikusok azt hiszik ez valami új dolognak számít.

2022. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Na ugyan azt linkelte a #2 is 😂

19:30-kor elkezdtem megírni a választ, csak közben telefonálnom kellett és itt hagytam addig a kérdést megnyitva a válaszolással. Úgyhogy a kettes beelőzött 😁

2022. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A dohányzáshoz képest újdonság. És ahhoz is, hogy statisztikai méretben legyenek adatok az évtizedes fogyasztás hatásairól, nyilván így értettem. Én 5 éve használom amúgy, most már nikotin nélkül.
2022. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 laziga.hun válasza:

[link]


[link]


10 éve vapelek analóg cigit régóta nem szívtam. Mára olyan büdösnek érzem hogy nem is tudnám már elszívni.

2022. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a nikotin jelenleg a leggyakoribb legális drog, ami 100%-os halálozási arányt, és igen kicsi leszokási rátát tud prezentálni.
2022. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja mindenki meghal aki dohányzik. Továbbá mindenki számára létezik instant halálos adat nikotinból. Ez már 200%.
2022. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!