Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 40ml e-liquidhez öntöttem...

40ml e-liquidhez öntöttem másik alapfolyadékot meg 2 darab aromából még az utolsó cseppeket, viszont teljesen rossz íze lett az e-liquidnek meg mintha a fejem fájna tőle (nem hiszem hogy a nikotintól). Akkor ez most így kuka?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha neked nem jön be, akkor sajnos igen. Elméletben semmi baja nem kéne legyen, max minimálisan fura íze. De ha zavar vagy rossz neked nyilván ne használd.
2022. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is volt baja, nem tudom hirtelen mi történt, de most öntöttem egy másik bekevert cuccból és annak van ilyen rossz íze ami átterjedt emerre is. sajnálom nagyon azt a liquidet amúgy mer tök jó volt eredetileg... dehát ez nekem is új, legközelebb meggondoltabb leszek, igazából nem tudom miért sz*ódott el az íz
2022. nov. 14. 21:47
 3/5 A kérdező kommentje:
cseréltem porlasztót hátha amiatt is
2022. nov. 14. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, így tanul az ember. Nem feltétlen kell amúgy kidobnod, én félretenném hátha valamikor pont kifogysz, és a szükség ugye nagy úr.. Hidd el tiszta nikotinhiányban nem érzed annyira az ízét :D
2022. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen már nagyon megbántam amúgy, azt még akkor vettem mikor nem nikotinnal használtam és tök jó lett volna még használni... :D

na de majd veszek még ilyen ízűt

2022. nov. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!