Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sodexpo melegétkezési utalvánn...

Sodexpo melegétkezési utalvánnyal, ha például egy olyan boltba vásárolok ahol azt elfogadják, és veszek mellé valamilyen élelmiszert, akkor a cigit is fizethetem az utalvánnyal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyeken tudják elfogadni, ahol meleg étel is van. Elég, ha pl. fornettit sütnek, és akkor teljesen mindegy, mit vásárolsz belőle. Amíg sima étkezési utalvány volt, akkor is lehetett tisztítószereket is venni. Ergo: ahol elfogadják, bármire költheted.
2010. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, te milyen tisztítószerekről beszélsz??..
2010. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát éppen hogy: nem. Kaja külön az utalványért, nem kaja meg kp-ban.
2010. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok. Nem tudom, mit nem értettetek. Arról írtam, hogy amíg "csak" étkezési utalvány volt, összegyűjtöttem több havi utalványt, és elmentem egy komplett bevásárlásra. Mondjuk férjemmel 2-en kaptuk, 1/4 évenként levásároltuk. Ekkor vettünk lisztet, cukrot, sót, tartós tejet, mosószert, öblítót, WC papírt, papírzsepit. Soha nem vették ketté a vásárolt termékeket, hogy melyik élelmiszer, melyik nem. Pedig rá volt írva, hogy közvetlen fogysztásra alkalmas élelmiszerre váltható be. Ebbe a kategóriába még a liszt/só sem fért volna bele.

Lányomék a nyáron ismerős nyaralójában voltak 1 hetet a Balaton parton. A közelben volt Spar áruház, ahol helyben sütött pékterméket, sütiket árultak. Melegétel utalvánnyal vásároltak be 1 hétre, amiben nekik is benne volt az élelmiszereken kívül a mosószer, mosogató, öblítő, WC papír is. Lehet, hogy vannak olyan üzletek, ahol mereven betartják, mit lehet, mit nem, de a legtöbb helyen, ahol elfogadják, mindegy mit vásárolsz, csak ott vedd meg. Csak a saját és a családon belüli tapasztalatokat írtam le, és a tisztítószer épp úgy nem élelmiszer, mint a dohányáru.

2010. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szigorúan veszik. Van olyan supermarket, ahol melegutalvánnyal csak akkor fizethetek, ha élelmiszert veszek és hozzá helyben sütött pékárut. Cigit még eddig sehol sem tudtam venni utalvánnyal. (Budapesten)
2010. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!