Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miskolcon hol kapni szivart?

Miskolcon hol kapni szivart?

Figyelt kérdés

Igazi, jó minőségű szivart szeretnék személyesen vásárolni. Kubai, dominikai stb.


Miskolcon lehet kapni ilyet valamelyik dohányboltban, vagy van esetleg szaküzlet?


Nem a szivarkára gondolok és nem is a 800 forintos "szivarra".



2022. nov. 21. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Netről lehet rendelni, de jellemzőek csak nagy tételben és külföldről.
2022. nov. 21. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyeneket csak webshopokban találsz. Magyarországon az embereknek nincs pénzük ilyenekre. Legalábbis szerintem.
2022. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Ha gondolod tudok (el)adni.

Kubából hozott, lányok combján sodort, Romeo y julieta petit churchill szivar.

Van egy 25 darabos dobozom, nem tudom mennyi van még benne, akár a teljes doboz is eladó lehet

2022. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Őszintén szólva inkább a dominikai szivarok érdekelnének, a kubai nekem túl füstös és erős.


#2 Hát nem tudom, nézegettem márkákat, külföldi oldalakon már 10-20 euróért lehet normális minőségű és márkájú szivart rendelni, de vagy nem éri meg a szállítási díj miatt, vagy egész dobozt (minimum 20 db) lehet csak rendelni. Ezért gondoltam h hátha lehet kapni valahol. Pesten van több hely, dohányboltok is, az biztos. Csak onnan meg ugye rendelni nem lehet... :)

2022. nov. 21. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Google.
2022. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Köszönöm a semmit nem érő hozzászólást. Google nem ad ki semmit.

2022. nov. 22. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!