Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vape ből mi a normális mennyis...

Vape ből mi a normális mennyiség egy nap annak aki használja? Másképp lehet szívni mint a cigit nem? Tehát fél óráig is nyomathatom egyhuzamban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Addig nyomathatod amíg az akksija bírja, ha az fél óra fél óra, ha egy óra egy óra. Aztán majd elvisz a mentő.
2022. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazaból egèsz nap szívhatod. Főleg ha nem nikotinos vagy csak kevès benne. Úgy igazából nem.lesz olyan érzèsed.mint amikor folyton cigizel,hogy na jó ebből már elég többet nem bírok...

Persze ez is emberfüggő

2022. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3mg/ml nikotin van benne, akkor is szívhatom addig amíg úgy érzem "ebből elég lesz"? Mert van hogy benyomok egy jó filmet és vagy a feléig szívogatom
2022. nov. 24. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem aztán az egészet is elszívhatod.
2022. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj én 4kor végzek munkában és addig szívom amíg le nem fekszem aludni.

Nem szívok bele olyan sűrűen mint normal cigibe, mindig a kezem ügyében van és egyet-egyet.

Van amikor leteszem egy időre, van amikor elég sűrűn szívom.

Pl tegnap VB-t néztem volt pár sör, izgis volt a meccs szinte le se tettem a vapet.

Persze ez én vagyok nagyon múlik azon is milyen fajta, mekkora benne a coil, ès ahhoz képest mit jelent a 3mg.Ami amúgy nem sok nikotin én is így szívom

2022. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5ös: nem érzed hogy eddig ártott volna pl a tüdődnek? rögtön kifújod?
2022. nov. 24. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nyomathatod egyhuzamban mert leég benne a vatta. Amúgy ez típustól függ. Egy hatalmas nagy teljesítményű tekerccsel napi 10+ml-t is elpöfékelhetsz ugyanolyan használattal amivel egy kis MTL 2ml-t elfogyaszt.
2022. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!