Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 30-40 szál cigaretta...

Napi 30-40 szál cigaretta miatt lehet csùnya, fakò, szürke az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Ha leteszem akkor mennyi idő után lenne élettel teli? 10 éve ennyit szívok és nőként szégyellem magam, de annyira erősen függök tőle.
2022. nov. 25. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erősen belejátszik
2022. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Olyan nincs, hogy függesz tőle :) ne vedd magadra, vagy vedd magadra, nekem mindegy, de ez csak mese. Lerakod és kész. Nem szívsz többet.
2022. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Gondold végig mi a fontosabb neked: a napi cigid vagy hogy 30 évesen 50-nek nézel ki?

Van egy rokonom aki láncdohányos, borzalmasan néz ki, a haja matt, ronda színű, a bőre szürke, élettelen, fogai sárgák. Pedig tehetős a családja, nem azért ilyen lepukkant mert nincs pénze fodrászra vagy fogorvosra, hanem a cigi minden életerőt kiszív a bőréből.

Én is 20 évig cigiztem, oké nem napi 1 dobozzal szívtam de letettem és jobban érzem magam! Neked is menni fog!

2022. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. A bagózás mellett nem normális az oxigénszinted. És a kettasnek: de, a nikotin függőséget okoz, ugyanis az agyba épül be. [link]
2022. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Le kell tennem ezt a sz@rt. Nikotin tapasz segítene?
2022. nov. 25. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Azzal átállítod a függőséget más formára. Nálunk aki letette, mind úgy tette le hogy fokozatosan egyre kevesebbet szívott.
2022. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
4: nem azt mondom ,hogy nem okoz függőséget, hanem azt, hogy ez mindenkinek a saját egyéni döntése, hogy mennyit szív. Én is dohányoztam, elég sokat, aztán rájöttem, hogy nem kéne és napi 4-6 szálat csak úgy letettem. Ennyi, nem kell túlgondolni. Cukros ital is ilyen. Ha kint áll a pulton a szörp, akkor a cukros ember nekiáll tölteni magának. Egyszerűen csak nem kell csinálni és kész. Nem kell cigizni. Nem nikotintapasz, meg ilyenek.
2022. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A cukor piszkosul nem olyan mint a nikotin.
2022. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szép tüdőd lehet :D
2022. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát.. de :D olyan. Főleg kisgyerekeknél... De mind1, sosem tapasztaltad egyiket se :D
2022. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!