Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1.2 ohm vagy 0.7 ohm fogyaszt...

1.2 ohm vagy 0.7 ohm fogyaszt több akkut?

Figyelt kérdés

10 watton melyik meríti kevésbé az akkut?

Valamint mi a különbség, miben más egyik a masiktol?

Voopoo argus pod



2022. dec. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Rég jártam suliba de az ohm az nem az ellenállást jelenti? Ilyen adatot meg szoktak adni elektromos ciginél?
2022. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
cet par 0,7
2022. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10W az éppen a teljesítmény, az időegység alatti energiafelvétel (=leadás). Tehát pont ugyanannyira. Különbség, feltéve hogy a két tekercs anyagában és hosszában egyezik, a 0.7 ohmos vastagabb, vagyis nagyobb felületen adja le ugyanazt a 10W-ot, azaz nem lesz annyira forró. Vagy, ha ugyanolyan vastag a tekercs, akkor az 1.2 ohmos hosszabb, megintcsak nagyobb felület, nem annyira forró. Szóval attól függ, milyen a tekercs, de a 10W az 10W, sok különbség nem lesz.
2022. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !

Annyit vettem észre hogy a 1.2-es szerintem sokkal jobban leadja az ízeket

2022. dec. 2. 22:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Valami oka csak van, maskulonben miért lenne hozzá 2 fajta?

Vagy más ecigikhez 3-4 féle ellenállásos

2022. dec. 2. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Te magad írtad, hogy 1.2-es jobban ízlik. Hát ennyi, feltéve hogy lefixáltad magadban a 10W-ot. Különféle ellenállásokat inkább a különféle teljesítményekhez szokás használni tudtommal, de én is megvagyok a 1-1.5 ohm (ahogy sikerül) + 10-12W beállítással, nem variálok rajta.
2022. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!