Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire vagytok elszántak a...

Mennyire vagytok elszántak a leszokasban?

Figyelt kérdés

Hajlandóak lennétek börtönbe vonulni (nyilván legális, szerződéses keretek mellett, a tartózkodás díját is megfizetve) , hogy el legyetek zárva a cigitől?


Nyilván nem erőszaktevőkkel lennének összezárva



2022. dec. 4. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, férfi vagyok
Nem, férfi vagyok
Igen, nő vagyok
Nem, nő vagyok.
Egyéb
13 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Nem, mivel sikerült egyik napról a másikra leszoknom. Az biztos, hogy pont a börtön az a hely ahol újra rászoknék.
2022. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve, lassan 3 éve dohányok és sose tenném le magam és más kedvéért sem.

Nekem ez a reggeli kávé mellé létszükséglet, napi 1-2 szállnál soha nem szívok többet. Börtönbe nem vonulnék mert bele is halnék ha nem gyújthatnék rá, de nem a függőség miatt csak szeretek cigizni ennyi, mert nem vagyok nagy függő max. picit. Legtöbbször csak e-cigit szívok.

Vagy magamnak tekerek mentolos cigit, dohány közé száríott menta levelet teszek.

2022. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Korábban napi 40 szálat szívtam. Egyik napról a másikra szoktam le. Az első három nap volt csupán nehéz, utána már jól bírtam. Csak 3 napot kell kibírni, utána szabad vagy.


Én azután szoktam le, hogy az egyik unokatestvérem közölte velem, hogy tüdőrákos. Ő már nem él. Nagyon-nagyon sajnálom, mert nagyon jóban voltunk. Ha annak idején én nem szokom le, talán már én sem élnék.

2022. dec. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség a leszokáshoz.:


2023-ban drasztikusan emelkedik majd az EU hatasára a dohány termékek ára. Egy doboz cigaretta ára 2023 utoksó negyed évében kb 4-5000 ft körül fog mozogni.


Januártól kb 3000 forint lesz egy doboz cigaretta.


Forrás: [link]



Hát kérdezem én. Megéri?!

2022. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megérné de imádok sajnos cigizni...
2022. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!