Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segíthet-e a betegség (influen...

Segíthet-e a betegség (influenza) a dohányzásról való leszokásban?

Figyelt kérdés
6 év dohányzás után már egy ideje gondolkodom és dolgozom rajta, hogy leszokjam a dohányzásról. Első lépésben a klasszikus cigarettát nikotint tartalmazó tasakokra cseréltem, kezdetben 1mg/db és napi 20, majd 0,5mg/db, később napi 10 db lett. Ez kb. 2 hónapos folyamat volt. Nagyjából egy hete influenzás lettem, 39 fokos lázzal, volt nagyobb bajom is, mint a cigivel vagy a tasakokkal foglalkozni. Eszembe se jutott egyik sem. Nem vagyok még teljesen rendben, de elképzelhető, hogy az elvonási tünetek legnehezebb részén pont a betegség alatt vagyok túl?

2022. dec. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon remélem!:) A helyedben rá sem gyújtanék már ezen után
2022. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AZ a baj nálad is hogy mindíg ezzel foglalkozol és így nehéz letenni.
2022. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, ha felgyógyultál visszajön-e a rágyújtási vágyad, akkor kell majd erősnek lenni.
2022. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!