Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért leszek rosszul a vizipip...

Miért leszek rosszul a vizipipától?

Figyelt kérdés
Vaníliás dohánnyal próbáltam ki és hányingerem lett tőle, majd egyből elaludtam. Nagyon rossz volt, szédültem is. Egyébként nem cigizek.
2008. dec. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

lehetséges allergiás reakció ( bár nem tudom köhogtél e), vagy egyszerűen csak izomból letüdőzted.

Sokan azt mondják ,a vizipipafüstöt nem szabad gyorsan letüdőzni.Ízlelgetni kell.......

legközelebb csak mértékkel....

2008. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ettől is ugyanúgy be le szédülni mint pl. a cigitől, vagy bármilyen dohány füsttől..., majd hozzászoksz idővel.
2008. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol, hogy a szen eg nem a dohany rendes esetben attol meg felszabadul nemi nikotin, meg gaz, ha nem vagy hozzaszokva es egyedul letolsz egy egesz adagot akor persze, hogy sz*rul leszel tole.
2008. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nagyon megtömted fűvel;)
2008. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én a vegyesgyümölcsössel voltam így. nagyon rossz íze va, nekem is hányingerem volt tőle. aztán ettem és joibban lettem. -de a víníliástól én nem.

az alvás pedig: egyik haverom is elaludt pipa után. -velem is előfordul, hogy elálmosodok vagy kellemes enne elaludni, de mivel nm sozktam egyedül szívni, ezért megállom, hogy ne aludjak el.

amúgy szrintem válts dohányt és jó lesz.

2009. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Néhány ízesítéstől rosszul szoktak lenni. pl a vaniliástól nekem is mindig hányingerem eg szédülök pedig én dohányzom is. meg lehet hogy még nem szoktad meg a füsöt. az egyik haverom nem dohányzik de pipázás uán mindig hány.d(nem értemminek neki akkor de mind 1XD) NE tüdőzd le
2009. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!