Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért váltam ilyenné miután...

Miért váltam ilyenné miután leszoktam? Ez már ilyen marad?

Figyelt kérdés

Sziasztok 29 éves férfi vagyok és leszoktam a bagóról. De az a baj, hogy a folyamat alatt egy disznó lettem. Állandóan csak eszem, ez már három hete tart. Szerencsére még nem híztam, mert nagyon egészségesen eszem. Szóval jégsaliból meg egyéb zöldsegekbol zabalok, viszont azt mértéktelenül.


Most ez így marad vagy vissza tudok állni a normál kerékvágásba anélkül, hogy kövér legyek? Tartok attól, hogy majd kicsúfolnak,stb.


Illetve ilyen volt még valakivel, hogy salátákból egyen mértéktelen falánksággal? Jóllehet, csokit is eszem, de azt nem viszem túlzásba.


Szerintetek ez a folyamat így hova vezet és meddig tart?

Ha nagyon gáz amit írtok akkor persze változtatom. Ha elfogadható, akkor maradok emígy.



2023. jan. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónap alatt híztam 5 kg-ot, mert nem salátát zabáltam.

3 hónap után elmúlt a zabálhatnékom, sokkal jobban vagyok mióta nem cigizem ☺️

2023. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kompenzálsz egyelőre. (Nem a cigit dugdosod a szádba, hanem a salátát/zöldbabot) Egy idő után ez mérséklődni fog és nagyon jó, hogy nem a sütit, csokit, tökmagot rágcsálod, hanem a kevésbé hizlalós ételeket.

Ha egyelőre így tudod csökkenteni a sóvárgást, akkor így tudod. Ha ez segít neked átmenetileg, akkor ez segít; nincs ezzel semmi probléma. Én leszokás alatt/közben a tollat, ceruzát dugtam a számba, és észre sem vettem.

Igyál sok folyadékot, az segít a méregtelenítésben.

2023. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Válts e-cigire van nikotin mentes is abból.
2023. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!