Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Házilag vizipipa hogykell?

Házilag vizipipa hogykell?

Figyelt kérdés
Lécci tudnátok modszereket, hogy házilag hogy csináljak vizipipát? ha igen légyszives irjatok 1-2t elöre is köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 3. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Házilag nem tudsz vizipipát gyártani, ez elég speciális készülék...


Mellesleg a kész vizipipát sem ajánlom, mert egy töltet elszívása felér 1 doboz cigarettával!!! (És nem igaz, hogy nem lehet rászokni, mert ebben is van nikotin, márpedig a nikotintól fogsz rászokni a dohányzásra.)


Kimutatták, hogy sokkal ártalmasabb a vizipipa használata, mint a sima cigaretta, mert azon legalább van multifilter!


Amúgy én 1 évet éltem Egyiptomban, naponta láttam a nikotintól sárga szájú, sárga fogú embereket vizipipázni, na ennyi nekem épp elég volt... Mi CSAK DÍSZNEK vettünk vizipipát, soha nem szívnám...


(Lefogadom, utánam 100-an fogják beírni ennek az ellenkezőjét, de csupa olyanok, akiknek halvány gőzük sincs a vizipipáról.)


A vizipipát árusító webáruházak is azt írják : semmiféle káros hatása nincs (vajon miért?)...


De a neten sok ORVOS véleményét is megtalálod majd, ami ugyanazt írja majd, mint én!

2010. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod, de azért meg cáfolnám ha nembánod! én se tudok semmit rola, nemis néztem netem semmit. de olvastam itt gyakorikérdéseken 1 felhasználotolválaszt, hogy ö utánaolvasott és valami "orvos" véleményét kikérte, és nem károsabb mint a cigaretta! igenis káros a vizipipa. és rálehet szokni, csak nehezebb mint a cigire. A viz azérvan hogy kiszürje a káros anyagokat a pipábol. Mellesleg igazad van, hogy "semilyen káros nincs benne" azér irják rá, hogy jobban vegyék ez az üzlet:). mégegyszer köszönöm válaszod.
2010. okt. 3. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha majd pár év múlva a mostani vp-zős tinédzserek tömegesen patkolnak el tüdőrákban akkor elhiszem ezt az egy tömés egy doboz cigi baromságot.


Amúgy meg házi VP: Befőttes üveg, műanyag cső, infúziós cső + kreativitás.

2010. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Én vizipipázok. Nyáron volt hogy naponta a haverokkal.

Most 2 hete nem szívtam. szerinted van valami bajom? Multkro röhögtem a buszmegállóba hogy "úbazz adjmár egy cigit egésznap csak 3 szalt szívtam" Akkor ugye rászoktam? Sőt néha tubákolok is... Az is elfogyott már egy hónapja.. Semmi izé nincs. nem szoktam rá ennyi. 1 Éve van pipám.. Vizipipa dohányban nikotintartalom... Annyi van egy 50 grammos dohányban, mint egy erősebb szál cigiben.

2010. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Kiegészítve az előző válaszomat. Nem cigizek, soha nem is cigiztem. Nem is fogok.
2010. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5 éve van pipám. Köszönöm jól vagyok, élek virulok nélkül is. Szerintem a pipa és a cigi kb úgy viszonyulnak egymáshoz mint a laposüveg és a forraltbor.

A pipára nehezebb rászokni, mert szinte szertartás összerakni, nem lehet csak úgy előkapni ha ideges vagy és van 10 perced rá...

Ezen kívül egy töltést általában 2-5 ember szív el közösen.


"egy töltet elszívása felér 1 doboz cigarettával"


LOL, igen?!? Szívesen megnézném ahogy elszívsz 1 doboz cigit egy pipatöltés alatt. Ez akkora bullshit hogy idáig érzem a szagát.

2010. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Érdekel hogyan kell? ÍRj privátot
2010. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Egyetértek, nekem is van vizipipám kb. 5 éve. MI is gyakran szívjuk, de suliidőben sajnos nekem sincs időm, hogy egy órára leüljünk a tesómmal vagy barátokkal egy pipát elszívni utoljára 2 hete szívtUNK és NEM HIÁYNZIK! NINCSENEK ELVONÁSI TÜNETEIM! NINCS PÓTCSELEKVÉS!

Valóban érdemes összehasonlítani egy vizipipadohánydobozon és egy cigarettásdobozon olvasható értékeket.

Még egy érdekeséggel is kiegészíteni a témáról alkotott véleményemet: Szerintetek az orvosok képesek független véleményt alkotni?(nyilván a cigarettagyártóknak jó biznisz a vizipipa elterjedése...:) ) Személy szerint utána kerestem ennek az állítólgos egészségügyi kutatásnak amiről mindenhol beszélnek és hivatkoznak rá, hát seholse találtam:) (esetleg utalásokat rá meg az "idézett" adatokat)

2010. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
a vizipipában 0,05 % nikotin van... cigiben szted??? pfff-.-
2011. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Még hogy egy tömés a pipából felér egy doboz cigivel??! xDDD te nagyon benézted :P ha olyan dohányt veszel amiben van is 0.05% az egy egész 50 grammos dobozban van, egy szál cigiben jóval több van -.- és a víz is megszűri a füstöt elégszépen.. és ha még egy minimális káros anyag maradna benne az a hosszú csőrendszerben letapad.. ja és ha shiazo követ veszel az meg csak az a pára ami a kőről lecsapódik és az meg már semmilyen káros cuccot nem tud tartalmazni.. szal én ezt tapasztaltam is már... ha meg még nem pipáztál az csak a te bajod ;)
2011. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!