Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Furán érzem magam mióta...

Furán érzem magam mióta leszoktam a cigiről?

Figyelt kérdés

Helló! :)


2 hete hogy nem cigizek, az elején nagyon tetszett, hogy napról-napra jobban éreztem magam a bőrömben, volt energiám és végre elkezdtem futni is. Mostanában azonban irtó furán érzem magam..

Szédülök, rossz a közérzetem, energikusabb vagyok, ez tény, viszont sokszor mintha nem tudnék mit kezdeni vele.


Magas vérnyomásom van, a gyógyszert ugyan úgy, ugyan abban a dózisban szedem. Lehet, hogy ettől vagyok furán?

Amennyiben nem változik, nyílván fel fogok keresni egy orvost..



2023. jan. 28. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem más, mint Nikotin elvonási tûnet! A nikotin hatása a szervezetre fûggôsèget okoz, mert más drogokhoz hasonlóan hatással van a központi idegrendszer „ jutalmazó központjára“. A cigarettában a nikotin mellett mèg számos káros anyag található, pl; kátrány, amelyek egyûttesen, - krónikus höröghurutot, gyakori lègúti fertôzèst, sziv- ès èrrendszeri megbetegedèseket okózhat. Továbbá fejfájás, szèdûlès tûnete is jelentkezhet. Leeshet a vèrnyomás ès a pulzus is. Úgyhogy nem attól van a magas vèrnyomásod.
2023. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 20 évi napi 2 dobozt hagytam abba és én már 2 hét után nem is emlékeztem a cigire.

Nálad inkább valami más baj lesz.

2023. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!