Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akkor is kialakulhat dohányfüg...

Akkor is kialakulhat dohányfüggőség ha az ember nem tüdőzi le?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után igen.

A szivart és a pipát sem tüdőzik le -általában.

2023. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem a dohányra alakul ki függőség, hanem a nikotinra, és az bizony belélegezve is felszívódik, nem kell ahhoz lent tartani.
2023. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Anno én sem tüdőztem le, csak az orromon fújtam ki a füstöt, de az orrnyálkahártyának ez is elég volt, hogy ott szívódjon fel a nikotin. Ki tudott alakulni a függőség, és megnehezítette a leszokást. Pedig kellett, mert orrpolipom volt (orr-fül-gégészeten megállapították), és ha nem hagyom tiniként abba, már lehet, hogy rákban elhunytam volna.
2023. jan. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember meg a rituáléra függ rá, jobban mint a nikotinra.

Én amikor leszoktam már egyáltalán nem hiányzott, teljesen elfeljetettem , de volt olyan hogy csak úgy lenyúltam és kerestem a kezemmel a cigit.

Csak aztán eszméltem rá hogy mi ez.

AZ nagyon hiányzott hogy valamit piszkáljak, forgassam az ujjam közt, tehát foglalkozzak valamivel.

2023. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem b*zdmeg azzal meggatolod a szervezetednek h rafuggjon. Letudozes=tobb nikotin szivodik fel. Vagy maradsz az a buz1 aki nem tudozi le, de akkor meg mar minek szivja?
2023. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én letüdőzöm, egyik ismerősöm nem, ezért kérdeztem.
2023. febr. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!