Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit jelentenek a következőek...

Mit jelentenek a következőek és mi a funkciójuk?

Figyelt kérdés

-iqos

-snüssz

-heets

-liquid

Ha esetleg vannak hasonlóak amikről tudtok és nem írtam azt is nyugodtan leirhatjatok és azt is hogy milyen szerepet tölt be.



2023. febr. 10. 17:14
 1/2 anonim válasza:
100%

Iqos, az egy pàr éves történet, egy kisebb powerbank méretű toltohazban van egy vastagabb toll meretu eszkoz amibe egy “hevitorudat” azaz meggyujtassal szivasra alkalmatlan dohanytermeket teszel bele ami hő hatására nikotin tartalmu fustot csinal, es igy “cigizel” .

A snüssz egy olyan amyagba mint a teafilter, csomagolt dohanytermek amelyet az inyed es a bor koze szoritasz, itt az inyen szivodik fel a nikotin amelyet a nyálad old ki belole.

Heets az az iqosba valo hevito rud , elve ahogy fent is emlitettem.

Liquid pedig magyarul folyadek, elektromos cigarettanak az “uzemanyaga” nikotinos/nikotin mentes leggyakrabban izesitett keverek , ezt egeti el az elektromos cigaretta , es igy kerul elszivasra “ecigizes” .

Nem gyakori de itt emlitheto a tubak amit az orrba kell felszivni es a nyalkahartyan szivodik fel a nikotin, legalis, dohanyboltban kaphato, de nem elterjedt mivel eleg “koszos” utana ki kell fujnod az orrodbol ha mar nincs hatasa, es beinditja a nyalka termelodest, taknyod nyalad egybe lesz tole.

Alternativa meg a vizipipazas , elve logikus.

Hirtelen ennyi :) ha szulo vagy, meg vegtelen ilyennek fogsz talalkozni, ha pedig fiatal, keruld el mindet, en az osszeset probaltam, nem eri meg !

2023. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A snüssz magyar neve nikotinpárna.
2023. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!