Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hosszabb távon a snüssz vagy...

Hosszabb távon a snüssz vagy a cigi károsabb?

Figyelt kérdés
2 hete elkezdtem snüsszözni, 50 mg-ossal kezdtem azt elég jól megszoktam, már nincs hányingerem mint az elején és jobban bejön mint a cigizés (előtte kb napi 15-20 szálat szívtam). Már nem is gyújtok rá max néha kb 2 naponta 1-2t. Hosszabb távon a snüssz jobb nem? Tudom hogy az is káros, szétmarja az inyed, szájrákod lehet tőle stb, de az iny az vissza nő. Szerintetek?

2023. márc. 27. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ínyed sajnos nem nő vissza... Épp a napokban olvastam egy tanulmányt a snüsszről - nagyon nem támogatom, mint leszokott dohányos, nem azért írom - de a tanulmány szerint sem az ínysorvadásra, sem a szájrákra nincs valódi tudományos bizonyíték, hogy a snüssz megnövelné a kockázatát.
2023. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a cigi is árt az ínynek de még az e cigitől is lehet kezdődő ínysorvadásod, persze ha egy helyen maratod nyilván károsodhat, mint mondjuk ha 1 ajak pc az ínyedhez ér, csak az egyiktől tüdő rákod lesz a másiktól meg gyomor xd
2023. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hozzáteszem vettem egy csomag ilyen dohánymentes nikotinos snüsszt, most próbaképpen majd midnennap beveszek egyet, de nem lett semmi baja az ínyemnek, a hányinger viszont tapasztalható volt a 2. nál.
2023. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is 2 hét alatt lesz inysorvadasod
2023. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát olyan mint a cigi.
2023. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!