Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi liquid keverése?

E cigi liquid keverése?

Figyelt kérdés
Hali, nem igazan érték hozzá viszont csak annyi lenne a kérdésem, hogyha jól tudom dohanyboltba lehet venni liqudiet csak sajnos nikotin mentes és azt is ha jól tudom lehet rendelni nikotinos alaplét. Őssze lehet a kettőt keverni? (Marmint tudom,hogy kikell merni a 10 milisbe a nikotinost) de mukodhet? Vagy van olyan megoldás ami a bolti mentes liquidet felhuzza nikotinosra?

2023. ápr. 10. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Össze lehet keverni, a legkönnyebb dolgod akkor lesz ha egyeznek az arányok, ha nem akkor számolgatnod kell, ill nem mert ez megcsinálja helyetted, mindent! [link] Boltok (néhány): vape42, theliquidcity, aromaparadise, liquidhall, juicyvapour.

Ezekkel lehet növelni, az hogy 70/30 vagy 50/50 a 10ml/20mg azt neked a kalkulátor szépen elosztja kiszámolja, csak a könnyedség kedvéért előkeverik neked. [link] Egyébként pár nap vagy 1-2 hét simán menni fog mindenkinek ez a liquides dolog, én is kezdő vok..

2023. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csak nikotinmentes liquidet árulhatnak a trafikokban,hanem külön 18-as erőssègű nikotint is.
2023. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!