Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktál le a dohányzásról?

Hogyan szoktál le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok ☺️


Tudom pontosan jól hogy mindenkinek más válik be az abbahagyáshoz. (Sokszor abbahagytam, eddig mindig úgy, hogy egyik napról a másikra)


Most ez valamiért nem megy. 2 óra után kényszert érzek.


Kérlek meséld el a leszokás történeted!


Szeretnék ötleteket gyűjteni!


Köszönöm!



2023. ápr. 16. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt nehéz. Rosszul voltam tőle, így egy doboz után feladtam.


Viszont mind a két legjobb barátnőm úgy szokott le, több mint 10 évvel ezelőtt, hogy elhataroztak, ez lesz az utolsó doboz. Ha elfogy, nem vesznek másikat.


Így is történt. Mindketten azt mondtak, hogy az első két hét volt eszméletlen nehéz, de tudták, hogy ők erősebbek mint a tudatalattijuk. És sikerült. Két hét után már nem volt semmi nehézséguk.

2023. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb bennem a fukarság és a fösvénység, és ezért abbahagytam a cigarettát, az italt és a kávézást. A kábítószer pedig a bennem rejlő kellő hülyeség miatt már fel sem merült. Maradt volna a szex, de elbánt vele az idő.
2023. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagyok és ezért muszáj,na meg persze egyébként is sokkal jobb az egészségem miatt,fokozatosan szoktatom le magam róla
2023. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer csak bekattantam, hogy nincs kedvem már dohányozni. Pszichésen így elég gyorsan el tudtam engedni a dolgot. A 'fizikai' függést e-cigivel hidaltam át, ami eléggé más volt, mint a sima cigi, így nem tudta azt az érzést hozni, de enyhítette a hiányt a neccesebb pillanatokban..

Előtte egyébként 1-1.5 doboz ment el naponta, de ennek már 7 éve.

2023. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
két hét szabit vettem ki és bezárkóztam a lakásba egy halom kajával, édességgel és sorozattal. 10 nap múlva olyannyira megnőtt az energiaszintem, hogy elkezdtem mozogni. Onnantól már könnyebb volt, bár fél év után is meg-megkívánom...de csakis akkor, ha kicsit jobban felpörgök koffeintől.
2023. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem picit könnyebb volt, mert én pattintós mentolos cigit szívtam. A natúrt le se tudtam tüdőzni soha. Aztán ugye az ízesített cigarettákat betiltották és így kénytelen voltam leszokni. Amúgy nem is volt olyan nehéz. Pár napig ideges voltam meg fájt a fejem (nikotin elvonás ugye) aztán jobban lettem. Azóta se gyújtottam rá.
2023. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
veled mi a helyzet kérdező? nekifutottál már a dolognak?
2023. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!