Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le? Hogy pótoljam...

Hogy szokjak le? Hogy pótoljam ezt az érzést? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan jólesik a dohány, de ha cigarettázok egy olyan érzésem van mintha.. elveszne az energiám, teljesen lecsökken. Kedvetlen leszek, mindenhez.. mint aki egész nap fizikai munkát végez olyan érzésem van..

2023. ápr. 25. 13:18
 1/5 fiszfosz69 válasza:
12%
ne szokj le
2023. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 hülye vagy? nyílván nincs jól az emberünk, próbálj csökkenteni az adagon és ha nem esik jól ne szívd.
2023. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan éreztem, utáltam, hogy egy füstfelhő vesz körül, akkor is, ha szívom, akkor is, ha nem. télen leraktam, most tavasszal elképesztő érzés a sok virágillat, a friss levegő, az energia, örülök, hogy végre megjött az eszem. sok sikert neked is.
2023. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég radikális módszerrel csináltam, de bevált. Szívj el lefekvés előtt annyi fehete dunhillt(mivel ez az egyik legerősebb), hogy szédülj és hányingered legyen tőle, majd este ne füröddj le és ne moss fogat, csak reggel.
2023. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam hasonló módszer bevált. egyszer vert jól fejbe és nem kellett többet.
2023. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!