Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mentes heetset ki...

Nikotin mentes heetset ki adják 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Nikotin mentes heetset ki adják 18 év alatt a lidlben, CBA-ban stb?

2023. ápr. 25. 16:12
 1/9 Nyam2007 ***** válasza:
Nem dohányterméknek számít ugyanúgy
2023. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nikotinmentesnek pláne nincs értelme, főleg amelyikben tea van, márpedig tudtommal mindegyikben tea van. Teát kiadják 18 év alatt is, belehet sodorni és pont olyan okádék íze lesz, mint a nikotinmentes heetsnek. Én hülye meg még vettem is ilyet, majd az első slukk... pfuj! Tiniként mindent elszívtunk, a teát is, hááát pont az jutott róla eszembe és majdnem behánytam. Ezeket a sz-rokat tudod online is rendelni! Rendeld, ha nem adják oda a Lidl-ben. Egyébként neked ciki csak, ha elkérik a személyidet, a pénztáros pont leszarja! Ha nem adják oda, akkor otthagyod, viszlát!
2023. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
HEETS nincs nikotinmentes.
2023. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

#3 vannak nikotin mentesek is

2023. ápr. 25. 19:16
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hol?
2023. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3-as ,de vannak egyszer én is kipróbáltam és annyira szar élményem még sose volt . egy sima dohis heets vagy neo sokkal jobb
2023. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
De a LIDL-ben amik vannak, azok nem HEETS márkák, hanem Unicco meg mit tudom én, de a HEETS-hez semmi köze. De ha van mégis, akkor azt valaki linkelje már be, mert hivatalosan nem tudok róla, hogy létezne.
2023. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Be írod hogy nikotin mentes hevítőrúd Lidl és van sok fajta és marka is
2023. ápr. 26. 09:30
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, de te HEETS-et kérdeztél, a többi ami nikotinmentes, az nagyon rossz, teafű van benne.
2023. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!