Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás nikotinmentes hevítőr...

Leszokás nikotinmentes hevítőrúddal?

Figyelt kérdés

Nagyjából négy éve dohányzom, az elmúlt fél évben álltam át az Iqos-ra. Mostanában fontolgatom, hogy teljesen le szeretnék szokni a nikotinról, és arra gondoltam, hogy a nikotinmentes hevítőrudak megkönnyíthetnék ezt a folyamatot. Nekem a legnagyobb akadály a leszokásban talán az, hogy sokan dohányoznak a baráti társaságban, az egyetemen és a munkahelyemen is, ezért szinte mindig ott van a “lehetőség”, hogy valakivel együtt cigizzek, amit a társaság miatt nagyon nehéz elutasítani. Főleg buliban, vagy kocsmázások alkalmával szoktam leginkább elveszteni a kotrollt. Ilyen helyzetekben jó lenne valamit szívni, hogy a rituálé megmaradjon, de közben meg a nikotintól megszabadulnék.

Van köztetek olyan, aki teljesen át tudott ezekre állni, esetleg később le tudta rakni ezt is, vagy csak alkalmanként használja már? Hol lehet ezeket a hevítőrudakat beszerezni, dohányboltban kaphatóak már?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2023. máj. 6. 04:43
 1/3 Kitana. ***** válasza:
100%

Dohányboltban nem, nálunk valami random ABC-ben lehet kapni, elvileg benzinkutakon is. De elvileg rá lehet keresni, hol árusítják őket.

Én nem akartam áttérni, csak az ízek miatt próbáltam ki őket, maga a nikotin nem hiányzott, viszont az íz meg nem jött be annyira, azért tértem vissza a Heets-re, de ha neked bejön, szerintem kiválthatja. (Nekem a torkomat is kaparta kb. az összes, amit próbáltam, ami szinte majdnem mind volt. :D) Az abszolút leszokásról nem tudok nyilatkozni, de az a nehezebb része, mivel a szokást nem tudod mással pótolni, se a kaja, se semmi nem ugyanolyan.

2023. máj. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Semmit se használj ha leszoksz, mert csak felesleges illúzióba kergeted magad. Vagy szívjad, vagy ne. Nincs a kettő között semmi hidd el.
2023. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Én is így kezdtem 3 hónapja, hogy a tekert cigiről az IQOSra álltam át (könnyebb leszokás reményében). Megbántam, az iqosozás féktelenné vált számomra. 44 napja már semmit nem szívok egyről a kettőre. Az én baráti társaságomból szinte mindenki dohányzik, de már egyeltalán nem izgat. Az első két bulin kellett nagyon nagyon odafigyelnem, hogy ne gyújtsak rá, de ezen is túllendültem. Egyről a kettőre van értelme szerintem is leszokni.
2023. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!